Uitslag Paastoernooi 2018

De winnaars

Finale

PlaatsNaamG1G2G3SerieBTPFGGemiddeld
1Hatseflats 3663583511075108226312188.58
Peter Brehler 146203161510215313177.00
Wilco wernsen 220155190565335983199.33
2Alles of niets 314388363106518221012184.16
Maarten Demmenie 15416618850895173172.33
Bart Breunesse 16022217555705573185.66
3Paashond bijt man 279309366954324212312176.91
Ria vd Broek 147155211513755883196.00
Mieke v Berkel 132154155441875283176.00
4Zilveren Ei 290258266814360202712168.91
Joop Berns 157118134409754843161.33
Thea Berns 1331401324051055103170.00
5Gouden Ei 245261271777456201312167.75
M. van Wijngaarden 1281331544151085233174.33
W. van Wijngaarden 1171281173621204823160.66
6Paasvossen 219255269743402195212162.66
Jan de Groot 116120137373814543151.33
Karin de Groot 1031351323701204903163.33

Voorronde

PlaatsNaamG1G2G3SerieBTPFGGemiddeld
1Alles of niets 3483734061127911366189.33
Maarten Demmenie 16016722455195603186.66
Bart Breunesse 18820618257605763192.00
2Hatseflats 34135638310805411346189.00
Peter Brehler 160193185538215593186.33
Wilco wernsen 181163198542335753191.66
3Zilveren Ei 29927727785318010336172.16
Joop Berns 154123157434755093169.66
Thea Berns 1451541204191055243174.66
4Paasvossen 32922825080720110086168.00
Jan de Groot 131126117374814553151.66
Karin de Groot 1981021334331205533184.33
5Gouden Ei 24724129278022810086168.00
M. van Wijngaarden 1101141593831084913163.66
W. van Wijngaarden 1371271333971205173172.33
6Paashond bijt man 24230929484516210076167.83
Ria vd Broek 104153136393754683156.00
Mieke v Berkel 138156158452875393179.66
7Easter Egg 2763232578561059616160.16
Peggy Breunesse 125124111360634233141.00
Frans Holthuizen 151199146496425383179.33
8Paas Beertjes 2642472547651869516158.50
C. Berendse 154121133408904983166.00
A. Barkel 110126121357964533151.00
9Koffieleutjes 2332773138231179406156.66
H. Knijpstra 961121323401054453148.33
R. Barkel 137165181483124953165.00
10kneusjes 2142522767421869286154.66
Ada Brehler 104116126346814273142.33
Hans Brehler 1101361503961055013167.00
11Crea Bea 2892482577941239176152.83
Ineke v. Loveren 138138131407754823160.66
Esther Dzaferi 151110126387484353145.00
Hoogste game heren : M. Demmenie: 224
Hoogste game dames : K. de Groot: 198

Historie Paastoernooi Soester Bowling Vereniging

JaarTeam
2000Toverbal ( H. vd Pol en H.Hengeveld)
2002de Tojo's ( J.Teeken en T.Baars)
2003de Buntjes ( M.Haye en T.Uyland)
2004BarDap ( D. Southey en B. Breunesse)
2005Pinkillers ( V. van Leeuwen en A. Bos )
2006De rood/witte paaseitjes ( E.Pino en N.D┼żaferi
2007Bunny Hoppers ( J.Leurs en D.de Haay )
2008BT Overhees ( B. Breunesse en P. Brehler)
2009BT Overhees ( B. Breunesse en P. Brehler)
2010Lamballen (E. Minck en M. Demmenie)
2011Paaspluisjes (P. Brehler-Olsem en P. Brehler)
2012KKKKZ (M. Demmenie en R. Demmenie)
2013Paaskuikens (I. van Loveren en B. Breunesse)
2014Plofkippen (P. Breunesse en F. Holthuizen)
2015Hoe dan??? (M. Demmenie en R. Demmenie)
2016Bugs Bunny (B. Breunesse en I. van Loveren)
2017UILSKUIKENS (B. Breunesse en I. van Loveren)
2018Hatseflats (P. Brehler en W. Wernsen)